Про театр
Маленький театр з великими амбіціями!

Новий драматичний театр на Печерську було створено в 2000 році.

Основою театру став випускний курс Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого (керівник курсу н.а. України М. М. Рушковський).

У студентські роки ця трупа створила вистави, які послужили основою для репертуару майбутнього театру.

В роки становлення театру допомагав народний артист СРСР Кирило Юрійович Лавров. Було здійснено ремонт в приміщенні театру на вулиці Шовковична, 3. З 2004 року саме тут театр знайшов своє перше притулок. У 2010 році театр переїхав на нове місце по вулиці Немировича-Данченка, 5, де продовжує свою роботу і нині.

У 2017 році театру був присвоєний статус академічного.

За 20 років існування в театру було поставлено понад 50 вистав. Вистави театру брали участь у фестивалях в Росії, Білорусі, Німеччини, Великобританії, Швеції.

Театр і окремі артисти багато разів ставали лауреатами театральної премії & laquo; Київська пектораль & raquo ;. Вистави & laquo; Людина з Ламанчі & raquo ;, & laquo; Майстер і Маргарита & raquo ;, & laquo; Закон танго & raquo ;, & laquo; Розпусник & raquo ;, & laquo; Щастя & raquo ;, "Корабель не спаде" були відзначені театральними критиками і удостоєні премії в своїх номінаціях.

Всі актори Нового театру на Печерську активно знімаються в художніх фільмах і телесеріалах. & Nbsp;

За роки свого існування театр підтримує тісні контакти і проводить спільні проекти з Посольством королівства Швеція; Шведським інститутом, Гете інститутом, Культурним центром при Посольстві Республіки Італія, культурним центром "МИР" в Мюнхені, Культурним центром при Посольстві Аргентинської Республіки.

На сьогоднішній день в театрі працює 32 актора: 13 - в трупі, а також - запрошені з інших театрів. Всі ці роки художній керівник театру & ndash; Олександр Крижановський.

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на заміщення посади директора-художнього керівника комунального закладу «Театрально-видовищний заклад культури «Новий драматичний театр на Печерську». Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки. Документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми. Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку комунального закладу «Театрально-видовищний заклад культури «Новий драматичний театр на Печерську» на один і п'ять років. Документи приймаються до 28 грудня 2017 року за адресою: м. Київ, бульв. Т.Г.Шевченка, 3. Довідки за тел. 279-52-82, 279-72-51. Е-пошта - dk@kievcity.gov.ua. Департамент культури до 22 грудня 2017 року приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії