Про театр
Маленький театр з великими амбіціями!

Театр на Печерську було створено в 2000 році.

Основою трупи став випускний курс КДТІ (КНУТКіТ) ім. І.К. Карпенко-Карого, майстерня Народного артиста України М.М. Рушковського.

У студентські роки ця група створила вистави, які послужили основою для репертуару майбутнього театру.

В роки становлення театру допомагав народний артист СРСР Кирило Юрійович Лавров. Було здійснено ремонт в приміщенні театру на вулиці Шовковична, 3. З 2004 року саме тут театр знайшов своє перше притулок. У 2010 році театр переїхав на нове місце по вулиці Немировича-Данченка, 5, де продовжує свою роботу і нині.

У 2017 році театру був присвоєний статус академічного.

За 22 роки було створено понад 55 вистав. Багато з них брали участь у міжнародних театральних фестивалях Німеччини, Великобританії, Швеції.

Театр і окремі артисти багато разів ставали лауреатами театральної премії «Київська пектораль». Вистави «Людина з Ламанчі», «Майстер і Маргарита», «Закон танго», «Розпусник», «Щастя», «Корабель не прийде» були відзначені театральними критиками і удостоєні премії в своїх номінаціях.

Вистава «Світ у горіховій шкаралупі» стала кращою пошуково-експериментальною виставою за версією Всеукраїнського фестивалю-преміїї GRA -2019.

Всі актори театру знімаються в художніх фільмах і телесеріалах. 

Театр підтримує тісні контакти і проводить спільні проекти з Посольством королівства Швеція, Шведським інститутом, Гете інститутом, Культурним центром при Посольстві Республіки Італія, культурним центром "МИР" в Мюнхені, Культурним центром при Посольстві Аргентинської Республіки.

На сьогоднішній день в театрі працює 32 актора: 13 - в трупі, а також - запрошені з інших театрів. Всі ці роки художній керівник театру - засл.арт. України Олександр Крижанівський.