Театр на Печерську
20
'11
вівторок
25
'11
неділя
30
'11
п'ятниця
11
'12
вівторок
19
'12
середа
25
'12
вівторок
27
'12
четвер
Музичний спектакль-перформанс. Історія з життя кожного з нас Це розповідь про шлях Людини.

РЕПЕРТУАР 2018

Театр пропонує своїм глядачам вистави за творами класиків світової драматургії, п'єсами сучасних зарубіжних авторів, а також авторські акторськи колективні твори.
Основою театру став випускний курс народного артиста України Н. Н. Рушковського КНУ театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого
Вистави, що вже сталі історією, багато з яких є символами театру!
Київський академічний театр на Печерську було створено в 2000 році. Основою театру став випускний курс Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого, керівник курсу Народний артист України Н. Н. Рушковський. У студентські роки ця трупа створила вистави, які стали основою для репертуару майбутнього театру. Художній керівник театру - А. В. Крижанівський.
01-10-2018
30.09. Дякую за ту кількість подихів та переживань, яку ми прожили разом з акторами!!! як у кіно! Тільки ДВІ людини на сцені, але Сила сцен, слів, інтонацій, почутів та емоцій - як тайфун між нами пролітав. ВСЕ ЖИЛО та дихало ТИМИ подіями, станом героїв, начебто про тебе... про нас... всіх. Виразно та серйозно, по-дорослому. І дуже реалістично! Талантливо зіграно. Сподобався відеоряд, ефекти, одяг. Хочу подякувати і режисерові Дмитру Захоженко за смак і п'єсу, і Олександру та Юлії - за енергетику та пережиті хвилини . ДО мурах по шкірі. До сих пір. Пройшла доба... хочу ще!!
Олександра