АКТОРИ
Основою театру став випускний курс народного артиста України Н. Н. Рушковського КНУ театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого
Рубашкін Ігор

Випускник акторського курсу М.М. Рушковського Київського державного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенко-Карого.

З 2000 року - артист Нового драматичного театру на Печерську.

Заслужений артист України.

2004 рік - премія «Київська пектораль» у номінації «Краща хореографія і пластика / пластичне рішення вистави» за виставу «Закон танго».
2008 рік - премія «Київська пектораль» у номінації «Краща чоловіча роль» за виконання ролі Дені Дідро у виставі «Розпусник».
2012 рік - премія «Київська пектораль» у номінації «Краща сценографія» (спільно з Борисом Орловим) за виставу «Корабель не прийде». 

Співпрацює з театральною компанією "Бенюк і Хостікоєв" з 2004 року.


Роботи в нашому театрі:
«Море-океан» (режисер і актор), «Привид в обладунку», «Світ у горіховій шкаралупі», «Двоє бідних румунів, що розмовляють польскою», «Корабель не прийде», «Gogol. Пошук», «Під тиском. Push Up 1-3», «Гессе. Притчі», «Розпусник», «Арлекіно. Слуга двох панів», «У кожного свої дивацтва», «Пригода Казанови», «Закон танго», «Майстер і Маргарита».

Роботи в кіно:

"Нормандія-Німан", "Швидка допомога", " Перелітні птахи", "Справа для двох", "Фото на документи", "Жіночий лікар-2", "Батьківський інстинкт", "Менти", "Таємниці великого міста", " Особисте життя слідчого Савельєва", "Кульбаба", "Костоправ", "Ластівчине гніздо", "Доярка з Хацапетівки-3", "Віра, Надія, Любов", "Серцебиття"