Представляет
Мистецтво домовлятися (Бог різанини)

Київ. Дитячий майданчик Новопечерських Липок. Один хлопчик розбиває губу іншому та вибиває два його зуба. Батьки хлопчиків, цивілізовані люди, вирішують обговорити проблему цивілізовано - в затишній домашній атмосфері, без залучення зовнішніх інстанцій. Так починається наша вистава «Мистецтво домовлятися». Герої поводяться стримано та толерантно, намагаються підбирати слова, щоб не сказати зайвого. Усі вони є підкреслено ввічливі. Однак, Бог Різанини не дрімає!

Вистава триватиме всього півтори години, але цього часу героям цілком вистачить, щоб щиро, від усієї душі, зненавидіти один одного. На емоційних піках тих тем, які вони обговорюватимуть, кожен з героїв буде відкриватися глибше та відвертіше через пісні, що лунатимуть у їх виконанні. На вас чекає соціальний комедійний мюзикл.

Создатели спектакля Мистецтво домовлятися (Бог різанини)
Режисери - Ольга Ларіна, Денис Мартинов.
Спектакль сподобався навіть моєму чоловіку, який взагалі не фанат театрів....і він сказав, що обовязково поверномось у цей театер))) Тому рекомендую, хороша вистава, яка показує "наше" життя....гра акторів чудова....вийшли задоволені від переглянутого і пів вечора обговорювали побачене, а це означає, що зацепило....
Ольга

Галерея

Купить билет
Сентябрь
19
29
Октябрь
13